Jury główne

Przewodnicząca Jury

Dr Irena Eris, Doktor farmacji. Współwłaścicielka wraz z mężem Henrykiem Orfingerem firmy Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris, w którym jest Dyrektorem ds. Badań i Rozwoju. Od początku istnienia firmy zajmuje się kreacją nowych produktów i zarządza procesem ich powstawania. Prekursorka holistycznego podejścia do piękna, które tworzą kosmetyki, dopasowana do indywidualnych potrzeb profesjonalna pielęgnacja w Kosmetycznych Instytutach Dr Ireny Eris oraz dbałość o zrównoważony wypoczynek w trzech luksusowych Hotelach SPA – na Wzgórzach Dylewskich, w Krynicy Zdrój i w Polanicy Zdroju. Laureatka wielu prestiżowych nagród.

Przewodnicząca Jury

Dr Irena Eris, Doktor farmacji. Współwłaścicielka wraz z mężem Henrykiem Orfingerem firmy Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris, w którym jest Dyrektorem ds. Badań i Rozwoju. Od początku istnienia firmy zajmuje się kreacją nowych produktów i zarządza procesem ich powstawania. Prekursorka holistycznego podejścia do piękna, które tworzą kosmetyki, dopasowana do indywidualnych potrzeb profesjonalna pielęgnacja w Kosmetycznych Instytutach Dr Ireny Eris oraz dbałość o zrównoważony wypoczynek w trzech luksusowych Hotelach SPA – na Wzgórzach Dylewskich, w Krynicy Zdrój i w Polanicy Zdroju. Laureatka wielu prestiżowych nagród.

Jurorzy

Karolina Radziszewska

Pełni funkcję wiceprezesa ds. zasobów ludzkich w spółce biurowej Skanska na Europę Środkowo-Wschodnią. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe, w tym w zarządzaniu w obszarze HR w dużych międzynarodowych podmiotach ze złożoną strukturą regionalną jak Skanska. Specjalizuje się w zwiększaniu zaangażowania i wydajności wśród pracowników w przedsiębiorstwach będących na etapie znaczących zmian organizacyjnych, w tym fuzji i przejęć, szybkiego rozwoju organicznego czy restrukturyzacji. Karolina dołączyła do Skanska w 2019 roku. W lutym 2020 roku objęła stanowisko wiceprezes ds. zasobów ludzkich w Europie Środkowo-Wschodniej (Polska, Czechy, Węgry, Rumunia). Przed dołączeniem do Skanska, Karolina pełniła funkcję People Director w firmie ConsenSys. Wcześniej, jako dyrektor personalny i członek zarządu w Randstad, odpowiadała za strategię HR i procesy na poziomie regionu EMEA. Zdobywała również doświadczenie w takich firmach jak PwC, ZA Puławy i Hewitt Associates. Karolina posiada tytuł magistra ekonomii Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Pasjonuje się tematami związanymi z zarządzaniem międzykulturowym, rozwojem w zakresie różnorodności i przywództwa.

Więcej
Wiktoria Brauksiepe

Od maja 2020 r. jest dyrektor finansową Henkel Polska. Na swoim stanowisku odpowiada za rynek polski oraz region Europy Północno-Wschodniej.  Jest związana z firmą Henkel od 12 lat. Swoje doświadczenie w pracy zdobywała w centrali firmy w Niemczech na stanowiskach zarówno na poziomie regionalnym, jak i globalnym. W Henklu współodpowiadała m.in. za wprowadzenie pierwszej na niemieckim rynku „zielonej” linii kredytowej w wysokości 1,5 mld EUR. Po 12 latach wróciła do Polski, by wraz ze swoim zespołem wdrażać w finansach nową strategię „Purposeful growth”. 

Więcej
Jarosław Kroc

Country Managing Director, od 2002 roku jest dyrektorem zarządzającym i prezesem polskiego oddziału Accenture, globalnej firmy świadczącej usługi z zakresu konsultingu, nowoczesnych technologii i outsourcingu. Swoją karierę w Accenture rozpoczął ponad 20 lat temu, po ukończeniu studiów na Wydziale Ekonomii Uniwersytetu Łódzkiego. Pracował m.in w Londynie i Madrycie. Jego wieloletnie doświadczenie w Accenture obejmuje wdrożenie kilkudziesięciu projektów z zakresu zarządzania i integracji systemów informatycznych dla czołowych polskich i zagranicznych instytucji finansowych. Jest absolwentem programu Executive MBA w szkole zarządzania Kellogg przy Northwestern University w Chicago.

Więcej
Rafał Albin

Dołączył do Zarządu Microsoft w Polsce w roli Dyrektora odpowiedzialnego za Marketing i Operacje (Marketing & Operations Lead) w sierpniu 2020. Przed objęciem tej funkcji, jako CEE Enterprise Channel Management Lead, wspierał proces transformacji cyfrowej klientów Microsoft w ramach kanału partnerskiego w tym regionie. Od 2016 roku był odpowiedzialny za sprzedaż rozwiązań konsumenckich oraz produktów dla sektora SOHO/SMB na terenie Polski oraz Rumunii. Będąc Członkiem Zarządu polskiego oddziału Microsoft należał również do kierownictwa działu Consumer and Devices Sale w regionie CEE. Wcześniej od kwietnia 2013 roku kierował zespołem Nowych Technologii (Developer Experience) odpowiedzialnym za wprowadzanie na rynek najnowszych technologii Microsoft oraz transformację i rozwój współpracy ze środowiskami developerskimi i firmami ISV. Jest związany z polskim oddziałem Microsoft od 2009 roku, kiedy objął stanowisko kierownika grupy produktowej Windows.

Więcej
Radosław Kędzia

Wiceprezes Huawei w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i krajach nordyckich. Z Huawei związany od 2008 roku. Swoją karierę w firmie rozpoczął od pracy w Huawei Kenya na stanowisku Dyrektora Operacyjnego. Następnie, jako Regionalny Dyrektor Techniczny, odpowiadał za region Afryki Wschodniej i Południowej. W 2013 roku został Dyrektorem Generalnym oddziału Huawei w Ugandzie, a w 2015 roku objął stanowisko Dyrektora Generalnego biura Huawei w Republice Czeskiej. Jest pierwszą osobą spoza Chin, która została mianowana Dyrektorem Generalnym w strukturach Huawei. Przed rozpoczęciem kariery w Huawei Radosław Kędzia pracował w Polsce dla firm takich jak Polska Telefonia Cyfrowa i Telekomunikacja Polska. Od 1999 roku obejmował stanowiska międzynarodowe, techniczne i kierownicze w Ericsson, Safaricom czy Siemens. Pracował w krajach takich jak Kenia, Izrael, Wielka Brytania, Hiszpania i Czechy.

Więcej
Magdalena Dziewguć

Territory Manager Google Cloud PL CZ SK HU. Menadżer z wieloletnim doświadczeniem w branży nowych technologii. Studiowała prawo i psychologię, posiada tytuł Executive MBA SGH oraz GMP Harvard Business School. Od 2014 roku pracuje dla Google. Wcześniej V​-ce Prezes Exatel SA i członek kilku Rad Nadzorczych. Od 2000 roku współtworzyła rynek usług telekomunikacyjnych dla biznesu w sieci Orange i Plus. Założycielka Digital University oraz LiderSHE w Polsce. Od początku swojej kariery zajmuje się tematyką nowych technologii i ich wpływu na procesy biznesowe w organizacjach. Jako ekspert w dziedzinie innowacji, restrukturyzacji i budowania kultury zaangażowania i współpracy ma za sobą szereg transformacji cyfrowych. Na co dzień Mama Soni, Adasia i Franka, aktywnie działa w projektach rozwijających obecność kobiet w przestrzeni publicznej. Magda głęboko wierzy, że dwa czynniki zmieniają świat na lepsze: nowe technologie i więcej decyzji podejmowanych przez kobiety.

Więcej
Tomasz Rudolf

Co-Founder w The Heart. Ekspert w obszarze strategii, innowacji i tworzenia nowych modeli biznesowych. Posiada prawie dwudziestoletnie doświadczenie w pracy z korporacjami w Europie, Azji i USA. Prowadził projekty m.in. z 3M, Deutsche Post, Wolters Kluwer, PKO BP i Saudi Aramco. Od kilku lat współtworzy z Mastercard i Ghelamco centrum, wspierające korporacje w cyfrowej transformacji i budowie nowych biznesów z wykorzystaniem technologii tworzonych przez europejski ekosystem startupów.

Więcej
Katarzyna Wilkołaska-Żuromska

Pełnomocniczka Prezydenta m.st. Warszawy do spraw kobiet Prawniczka, feministka. Doktorantka w Katedrze Prawa Konstytucyjnego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła prawo na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie oraz stosunki międzynarodowe i dyplomację na Collegium Civitas w Warszawie. Stypendystka Universidad Autonoma de Madrid w ramach programu „Spanish Law, Politics and Economics”. W latach 2011-2019 r. starsza specjalistka w Zespole do spraw Równego Traktowania w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich, potem (2017-2019) asystentka Zastępczyni RPO ds. równego traktowania, gdzie zajmowała się sprawami dotyczącymi dyskryminacji ze względu na płeć oraz współpracą międzynarodową. W latach 2017-2019 koordynatorka grupy roboczej Gender Equality Europejskiej Sieci Organów ds. Równego Traktowania EQUINET. Autorka bądź współautorka publikacji dotyczących głównie realizacji zasady równego traktowania ze względu na płeć.

Więcej
Marta Życińska

dyrektor ds. marketingu i komunikacji na Europę Środkowo-Wschodnią w Mastercard Europe. Odpowiada za strategię marketingową oraz działania marketingowe i komunikacyjne na 19 rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. Zakres jej odpowiedzialności obejmuje zarówno marketing B2C, jak i współpracę w sektorze B2B, głównie z bankami i detalistami. Wcześniej przez dwa lata kierowała działem marketingu Mastercard w Polsce, odpowiadając za działania promujące firmę, należące do niej marki, rozwiązania i produkty, a także za współpracę marketingową z bankami i sieciami handlowymi oraz za projekty sponsoringowe firmy w Polsce. Zanim podjęła pracę w Mastercard, przez siedem lat pracowała w Grupie PZU, najpierw jako dyrektor ds. komunikacji marketingowej, a następnie – dyrektor biura marketingu. Odpowiadała tam za komunikację, media, działania digital, badania marketingowe oraz trade marketing, przeprowadzając m.in. strategiczny projekt odświeżenia marki i zmiany logo PZU. Wcześniej związana była z PTK Centertel,  gdzie przez kilka lat budowała markę Idea dla Firm, a następnie brała udział w rebrandingu na Orange i kierowała komunikacją masową tej marki. Wielokrotnie zasiadała w kapitule konkursu EFFIE, jest także laureatką nagrody Osobowość Roku w konkursie Dyrektor Marketingu Roku. Ponadto liczne kampanie, które prowadziła, zdobyły najbardziej prestiżowe nagrody, takie jak Cannes Lions, Effie czy Golden Drum. Marta Życińska jest absolwentką Brock University w Kanadzie na kierunku marketing, posiada także dyplom MBA zdobyty w Wyższej Szkole Zarządzania i Oxford Brookes University.

Więcej
Kamila Kaliszyk

Dyrektor ds. rozwoju rynku w polskim oddziale Mastercard Europe. Odpowiada za pion rozwoju akceptacji kart płatniczych i kontakty ze sprzedawcami detalicznymi, agentami rozliczeniowymi, instytucjami samorządowymi i administracją publiczną.Kamila dołączyła do firmy w 2000 roku, jako Technology Account Manager. Później, już jako Senior Account Manager, była odpowiedzialna za rozwój biznesowy i współpracę z większością polskich banków. Brała również udział we wprowadzaniu kart World  Mastercard  i budowaniu programu lojalnościowego World  Mastercard Rewards. Przed dołączeniem do Mastercard pracowała w Banku Pekao S.A. oraz Invest Banku S.A. Kamila jest absolwentką ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Szczecinie. Aktywnie działa na rzecz wspierania kobiet w biznesie, m.in. uczestnicząc jako liderka w globalnym programie Mastercard Women Leadership Network.

Więcej
Dominika Bettman

Prezeska zarządu (CEO) oraz dyrektorka Digital Industries w Siemens Polska.
Z Siemensem związana od 25 lat. Absolwentka Wydziału Handlu Zagranicznego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Advanced Management Program IESE w Barcelonie.
Ekonomistka z wykształcenia, humanistka z natury. Orędowniczka społecznej odpowiedzialności biznesu, aktywizacji kobiet (głównie w naukach i branżach technologicznych); propagatorka idei różnorodności i zarządzania włączającego. Aktywnie uczestniczy w debacie publicznej nt. innowacyjnego przemysłu i transformacji cyfrowej. Za swoje działania wyróżniona przez Forbes nagrodą Brandme CEO.
Przedkłada czyny nad słowa, jest więc aktywnie obecna w gremiach i inicjatywach, których działania są zgodne z kanonem jej wartości. Jest wiceprezydentką Konfederacji Pracodawców Prywatnych „Lewiatan”, członkinią rady programowej OEES, przewodniczy Radzie Odpowiedzialnego Przywództwa FOB oraz Radzie KIGEiT. Zasiada w Radzie Dostępności powołanej przez Ministra Funduszy i Polityki Regionalnej oraz w Radzie Uczelni Politechniki Warszawskiej. Członkini Rady Nadzorczej Santander Bank Polska.
Wierzy w to, co robi. Robi to, w co wierzy.

Więcej
Jarosław Dąbrowski

Członek Zarządu, dyrektor ds. technologii. Z firmą IGT Poland związany od 1991 roku. Od 2008 roku odpowiedzialny za dostawy technologiczne oraz wdrażanie systemów loteryjnych dla klientów w Europie Wschodniej i Centralnej, na Bliskim Wschodzie i Afryce. Jako szef Warszawskiego Centrum Technologicznego IGT w Polsce, między innymi aktywnie wspiera działania na rzecz zwiększenia liczby kobiet pracujących w branży nowych technologii. W wolnych chwilach oddaje się pasji fotografowania samolotów.

Więcej
Łukasz Zembowicz

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Członek Zarządu DPD Polska. Od ponad 20 lat związany z branżą logistyczną. Pełnił kierownicze funkcje w obszarze sprzedaży w Messenger Stolica S.A. (obecnie UPS) oraz GLS Poland Sp. z o.o. Z firmą DPD Polska związany od 2007, gdzie początkowo zarządzał działem kluczowych klientów a następnie był dyrektorem regionalnym ds. sprzedaży i operacji. Obecnie stoi na czele pionu sprzedaży i marketingu największej firmy kurierskiej w Polsce, odpowiadając za kompleksowe działania związane z akwizycją, utrzymaniem i satysfakcją Klienta oraz wizerunkiem marki DPD w Polsce. Prywatnie mąż, ojciec dwóch córek, pasjonat gotowania i jazdy motocyklem oraz miłośnik zabytkowych samochodów.

Więcej
Przemysław Gdański

Prezes Zarządu BNP Paribas Bank Polska, kieruje Bankiem BNP Paribas oraz nadzoruje spółki Grupy BNP Paribas działające w Polsce; z bankowością jest związany od blisko 30 lat, absolwent Wydziału Handlu Zagranicznego na Uniwersytecie Gdańskim oraz licznych menadżerskich programów rozwojowych, związany przez wiele lat z ABN AMRO Bank w Polsce, w Rumunii i w centrali w Amsterdamie, BPH SA oraz przez blisko 9 lat do października 2017 roku wiceprezes Zarządu mBanku. Od wielu lat konsekwentnie patronuje inicjatywom na rzecz propagowania różnorodności, równości płci oraz wspierania działalności przedsiębiorczych kobiet. W 2018 r. otrzymał nagrodę specjalną Male Champion of Change, Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką, w uznaniu za całokształt działań na rzecz promowania i rozwoju zawodowego kobiet. Członek- założyciel klubu Male Champions of Change, pierwszej organizacji w Polsce, działającej na rzecz wspierania kobiet i różnorodności w biznesie. Laureat nagrody „CEO of the Year” w konkursie The Heart Corporate Innovation Awards 2018 oraz zwycięzca plebiscytu „Bankowy Menedżer Roku 2018” w kategorii banków komercyjnych, zorganizowanego przez „Gazetę Bankową”.

Więcej
Agnieszka Rynkowska

Członek zarządu T-Mobile Polska, Dyrektor Pionu B2B Dyrektor. Wcześniej była członkiem zarządu i dyrektorem działu Marketing & Operations w firmie Microsoft. Odpowiadała za realizację strategicznych celów biznesowych oraz działania marketingowe firmy w Polsce. Rozwijała strategię biznesową firmy. Specjalizuje się w marketingu nowych technologii wykorzystując wiedzę i 15-letnie doświadczenie w polskiej branży IT i Telco. Z Microsoft związała się w 2006 roku dołączając do zespołu Nowych Technologii- Developer&Platform Group. W kolejnych latach kierowała działami Marketingu-Central Marketing Group oraz Microsoft Office Division Business Group. Wiedzę i doświadczenie zawodowe zdobywała także w amerykańskich i europejskich korporacjach: QAD Corporation, Ericsson, Orange oraz Philips Lighting.

Więcej
Grażyna Piotrowska-Oliwa

Menadżer i przedsiębiorca. Ukończyła studia MBA we francuskim INSEAD, Krajową Szkołę Administracji Publicznej w Warszawie oraz Akademię Muzyczną w Katowicach. Menedżer z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym, przez większość tego okresu związana z sektorem telekomunikacyjnym. Przedsiębiorca i inwestor. Członek Rady Dyrektorów AR Packaging Group AB, członek Rady Nadzorczej oraz inwestor w spółkach Grupa Modne Zakupy oraz Talkin’ Things. W latach 2015- 2020 Prezes Zarządu Virgin Mobile Polska.Virgin Mobile CEE. W trakcie swojej kariery zawodowej była m.in. Dyrektorem Wykonawczym ds. Strategii, Rozwoju i Oferty Hurtowej w Telekomunikacji Polskiej, Prezesem Zarządu PTK Centertel (operator sieci Orange), Członkiem Zarządu ds. Sprzedaży w PKN Orlen, Prezesem Zarządu Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa. Prowadziła niezależną działalność doradczą i inwestycyjną. Pełniła również funkcje członka rad nadzorczych takich spółek jak PZU, Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych,  ABC Data, Orlen Deutschland oraz PGNiG Norway (PGNiG International).

Więcej
Magdalena Chudzikiewicz

Członek zarządu Polska Press Grupy. Z Polska Press Grupą, jedną z największych grup medialnych w Polsce, związana jest od 2005 roku. Karierę rozpoczynała w obszarze komunikacji i marketingu Grupy, gdzie jako dyrektor marketingu i rzecznik prasowy była odpowiedzialna m.in. za wizerunek i działania promocyjne dla całego portfolio spółki.  Obecnie na stanowisku członka Zarządu odpowiada za IT, produkty i spółki internetowe, technologię i marketing w całej grupie kapitałowej. Nadzoruje wdrożenie strategicznych projektów, jak strategie sprzedaży kontentu, pozyskiwania nowych źródeł przychodów.Wykwalifikowany menedżer z wyjątkowym doświadczeniem w dziedzinie komunikacji, PR, marketingu, mediów, Internetu. Ekspert z zakresu transformacji cyfrowej i technologii w biznesie. Z wykształcenia ekonomistka, absolwentka Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Szczecińskiego i Programu Studiów Europejskich SGH – Sciences Po.

Więcej
Marek Borzestowski

Prezes NanoGroup S.A. – holdingu spółek biotechnologicznych. Przedsiębiorca, menadżer i założyciel wielu innowacyjnych spółek z ponad 20-letnim doświadczeniem jako współwłaściciel i członek zarządu w czołowych polskich firmach biotechnologicznych, IT i e-commerce. Po ponad dziesięciu latach pracy jako prezes pierwszego portalu internetowego w Polsce – Wirtualna Polska, założył polsko-izraelski VC Giza Polish Ventures. Jest założycielem think tanku Instytutu Sobieskiego i Startup Hub Poland Foundation. Członek rady nadzorczej w wielu innowacyjnych spółkach. Ukończył Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej, studiował również na University of Wales w Wielkiej Brytanii. Prowadził badania naukowe w Centrum Badań Jądrowych w Karlsruhe i na Politechnice Gdańskiej.

Więcej
Dr Tomasz Ludwicki

Adiunkt w zakładzie zarządzania strategicznego i międzynarodowego na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendysta Fundacji Forda i Mellona w USA oraz programu Unii Europejskiej Marie Curie Fellowships. Dyrektor Międzynarodowego Centrum Zarządzania WZ UW i Programu ExecutiveMBA@UW. Asesor programów MBA w stowarzyszeniu Association of MBAs (AMBA). Autor artykułów oraz rozdziałów w publikowanych przez PWE, PWN, Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne oraz Wydawnictwa Wydziału Zarządzania UW. Wykładowca specjalizujący się w zarządzaniu strategicznym, zarządzaniu procesami organizacyjnymi. Prowadził zajęcia na uczelniach zagranicznych w tym m.in. University of Illinois At U-C, Lund University oraz Hochschule für Philosophie w Monachium.

Więcej
Dr Ewa Rumińska-Zimny

Ekonomistka,wykładowczyni Gender Studies IBL PAN. Ekspertka ONZ i instytucji europejskich w zakresie roli kobiet w gospodarce. Promuje tezę, że równość opłaca się firmom i gospodarce. W latach 2000-2009 prowadziła program Women and Economy w Europejskiej Komisji Gospodarczej ONZ. Inicjatorka pan-Europejskich konferencji Kobiet Biznesu, autorka publikacji Gender Gap and Economic Policy. Doktorat w SGH po stażu naukowym na Sorbonne-Paris I. Praca akademicka w SGH i Georgetown University, Washington D.C (visiting professor). Członkini Zarządu Stowarzyszenie Kongres Kobiet, Prezeska Międzynarodowego Forum Kobiet Nauki i Biznesu przy SGH.

Więcej
Leszek Stypułkowski

Prezes Zarządu Index Copernicus International, podmiotu wspierającego jednostki naukowe w zakresie tworzenia, parametryzacji, upowszechniania oraz wdrażana (komercjalizacji) osiągnięć naukowych w celu podniesienia innowacyjności, a przez to konkurencyjności gospodarki. Członek z prawem głosu Grupy Sterującej projektu systemowego „Stworzenie Sytemu Informacji o Nauce i Szkolnictwie Wyższym – POL-on” realizowanego w partnerstwie z Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Współautor przygotowanych przez zespół Instytutu Allerhanda założeń do Ustawy 2.0 mającej zreformować szkolnictwo wyższe. Współfundator oraz przewodniczący Rady Fundacji Laboratorium Administrategii, propagującej zarządzanie strategiczne w instytucjach publicznych.

Więcej
Agnieszka Kosik

Posiada 25-letnie doświadczenie w branży mediowej, co pozwoliło jej kreować Polski rynek mediowy od samych jego początków. Na początku swojej przygody z mediami przeszła przez wszystkie szczeble kariery w Optimum Media (od Media Plannera do Managing Directora), po czym w 2003 roku dołączyła do zespołu Mediacom Warszawa obejmując jednocześnie aż dwa stanowiska – Managing Director oraz New Business Director. Pięć lat później, wynikiem jej zaangażowania i fachowości była promocja na CEO. W tym czasie agencja systematycznie się rozwijała, idąc w górę w branżowych rankingach, a przede wszystkim zdobywając nagrody za efektywność kampanii. Agnieszka Kosik wraz ze swoim zespołem współtworzyła strategię firmy, dbała o pozycję i wizerunek MediaCom Warszawa na rynku Polskim jak i światowym, oraz wspierała zespół agencji podczas przetargów. Od sierpnia bieżącego roku jest Head of Poland at Facebook odpowiedzialna za wzrost Facebooka i nowych rozwiązań na rynku polskim. Zarządza zespołem i wspiera pozyskiwanie nowych klientów. Do Facebooka należy cała rodzina aplikacji: Facebook, Instagram, Instagram TV, Messenger, What’s App. Jednak nie poprzestaje tylko na działaniu wewnątrz organizacji. Agnieszka od lat związana jest z SKM SAR. Jej doświadczenie i wiedza sprawdzają się na konferencjach branżowych, gdzie zapraszana jest jako prelegent (EFNI 2014, Women’s Leadership, Think with Google Partners). Wspiera również kobiety w biznesie – uczestniczy w spotkaniach LeanIn, jest mentorem w Mentors4Starter. Jej działania nie pozostają niezauważone przez ekspertów – dwukrotnie została laureatką konkursu AdMan (2014,2016) oraz otrzymała prestiżowy tytuł Bizneswoman Roku 2015.

Więcej
Beata Stelmach

Aktywna zawodowo od 1991, w pierwszych latach transformacji związana z instytucjami rynku kapitałowego. Pracowała w Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (m.in. w obszarze nadzoru, a następnie jako rzecznik prasowy). Była też konsultantką Banku Światowego w projektach tworzenia regulacji giełdowych na rzecz Rosji i Ukrainy. Zasiadała we władzach podmiotów związanych z sektorem finansowym w Polsce (m.in. jako partner MCI Management S.A. oraz prezes MCI Capital TFI, zarządzające funduszami PE/VC; w strukturach Grupy Intrum Justitia tworzyła jeden z pierwszych funduszy sekurytyzacyjnych). W latach 2006-2011 była prezesem Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych i członkiem zarządu EuropeanIssuers. W latach 2011-2013 jako Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych m.in. dbała o interesy polskich firm zagranicą. Przez kolejne lata pełniła funkcję prezesa GE na Polskę i kraje bałtyckie, a od 2018 roku jest Prezesem PZL Świdnik i Wiceprezesem Leonardo Helicopters. Zasiadała w wielu radach nadzorczych (m.in. Banku BPH SA oraz HSBC Bank Polska SA).

Więcej